KAVENA

kartárka, duchovná numerológia, karmalógia -  minulé životy , odblok deštrukčných kódov a porobenia

meditácie , harmonizácia čakier a relaxačná terapia  s Tibetskými miskami

Milí moji klienti, nie som jasnovidka, nehľadám ľudí, ani vám nepoviem, dokedy budete žiť. Pomôžem vám ale, ak sa ocitnete v nečakanej situácii. Mala som asi 15 rokov a oslovila ma jedna veľmi stará pani. Hneď ako ma uvidela, prišla ku mne a povedala: “Ty si tá, ktorú už dávno hľadám...” A ukázala mi karty. Hneď mi boli blízke, akoby som vykladala od nepamäti. Údajne som bola v minulosti jansovidka. Videla vo mne osudovú danosť. Stretla som sa s ňou trikrát. Požičala mi domov svoje vzácne staré karty. Potom zrazu bez stopy zmizla. V mladosti som vykladala z kariet o láske a na spestrenie výklady z kávy a vykladanie snov.

Dôležité je pozitívne nasmerovanie človeka, aby po rozhovore našiel odpovede na svoje otázky a východisko z problémov. Nie je vhodné ho negatívne nasmerovať. O problémoch predsa vie. Treba pomôcť sa rozhodnúť. Ak trpí duša, trpí celé telo. Ak odstránime problém, odpustíme sebe aj iným, začne prúdiť do našich sŕdc pokoj a láska. Prelomíme karmické bloky a posunie nás to ďalej. Teší ma, ak pomôžem niekomu k šťastiu. Vždy máme viac možností, kadiaľ kráčať a záleží len od nás, či chceme kráčať cestou lásky alebo cestou tŕnistou.

Želám aj vám, aby ste vykročili správnym smerom a ak by ste na svojej cestičke zablúdili, môžete mi zatelefonovať a dohovoríme si sedenie.

Kráčame po ulici a vidíme uponáhľaných ľudí, bez úsmevu, akoby sa stratil z ich tváre pocit šťastia a radosti. Naháňame sa za získaním finančných prostriedkov a zabúdame na rodinu, na vzájomnosť, aká je dôležitá. Nemáme spoločné zážitky, žijeme každý sám a potom sa pýtame, prečo sa rodina rozpadá, prečo nie sme šťastní ako niekedy… Aj po práci treba vypnúť napríklad meditáciou , prechádzkou , hudbou , alebo robiť niečo, čo vás teší.

Neraz po konzultácii klient zistí, že mnohé veci si doteraz nevšimol. A zrazu sa mu oči otvoria novým možnostiam. A to ma veľmi teší, ak sa pomôže a z nešťastného človeka sa stane šťastný človek. Napíšu mi, ako sa majú a ak sú bezradní, zavolajú. Rada im pomôžem a dodám odvahu a radosť.